Teknoloji

Daha İyi Bir Akıllı Televizyon Deneyimi Yaşayın! Android TV’lerde Öne Çıkan 5 Uygulama

Evlerdeki televizyonlar her geçen gün daha akıllı hale geliyor. Android işletim sistemine sahip bu cihazlar, kullanıcıya daha iyi bir deneyim sunmak için pek çok uygulamaya erişim imkanı sağlıyor. Peki Android TV’lerde öne çıkan en kullanışlı uygulamalar hangileri? birlikte görelim

hava perdesi

Bir iPhone kullanıcısıysanız ve bir Android TV’niz varsa, bu iki cihaz arasında bilgi aktarımı ve paylaşımı oldukça zor olabilir. Bu noktada karşımıza analiz için Airscreen uygulaması çıkıyor. Bu uygulama sayesinde Apple’ın Airplay servisi olmadan iPhone ekranındaki görüntüyü Android TV’ye yansıtabilirsiniz.

KODI

Kodi, açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır. Bu uygulama ile medyanızı çeşitli cihazlarda yayınlayabilir ve oynatabilirsiniz. Bire bir içerik hizmeti veren platformlara da uygulama üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

VLC

Bilgisayarın vazgeçilmez medya oynatıcısı olan VLC, Android TV’ler için öne çıkan uygulamalardan biridir. Hemen hemen her türlü codec’i kapsayan program ile görüntülerinizi kesintisiz oynatabilirsiniz.

Martı TV

Puffin, internette gezinmek, resim izlemek, müzik dinlemek veya televizyonunuzda gezinmek için optimize edilmiş bir internet tarayıcısıdır. Yüzüyle ön plana çıkan uygulama, cihazlarda bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi.

pleks

Plex bir kez daha en kullanışlı Android TV uygulamalarından biri. Plex ile bilgisayarınızda hızlı bir şekilde resim, fotoğraf, müzik oynatabilir ve birçok bulut hizmetine doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Medyayı bulutunuzda görüntüleyebilirsiniz.

habercat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu